Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan "HDP’liyiz, Her Yerdeyiz" programımız kapsamında İstanbul Esenyurt’ta halk buluşmasına katıldı.
Partimiz, katliamın ırkçı bir temele dayandığının ortaya çıkacak olması nedeniyle ziyaretin iptal edildiği görüşündedir.
Eş Genel Başkanımız ve heyetimizin katılımıyla Konya'da ırkçı saldırıda katledilen yurttaşlarımızı son yolculuğuna uğurladık.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, ANYAKAY-DER’in İstanbul’da gerçekleşen 2’nci Olağan Kongresi'ne katıldı.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Konya Meram’da 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan katliama ilişkin Genel Merkezimizde açıklama yaptı.
KESK Eş Genel Başkanı Mehmet Bozgeyik ve beraberindeki heyet Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar’la görüştü.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde devam eden Merkez Yürütme Kurulu toplantısında verilen arada düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ve beraberindeki heyetimiz, “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programı kapsamında Bitlis’teydi.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız kapsamında Ağrı ve Patnos'taydı.
Kapatma davasına ve tırmandırılan ırkçı saldırılara karşı başlattığımız “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız devam ediyor.
Partimize yönelik saldırılara ve kapatma davasına karşı yürütmekte olduğumuz “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız kapsamında il gezilerimiz devam ediyor.
Kurban Bayramı'nın ikinci günü Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi, Saadet Partisi ve Gelecek Partisi ile bayramlaştık.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız kapsamında Aydın'daydı.
Ahmet Türk ve Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş Muş İl Örgütümüzün 3'üncü Olağanüstü Kongresinde konuştu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, Urfa Karaköprü İlçe Binamız önündeki halk buluşmasına katıldı.