Partimizin de destek verdiği ve Kürt partileri tarafından oluşturulan Ulusal İttifak Çalışması Grubu KBY'yi ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan MED Tutuklu ve Hükümlü Aileleri Hukuki ve Dayanışma Dernekleri Federasyonu’nun 1’inci Olağan Kongresine katıldı.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Dış İlişkiler Komisyonu Eş Sözcümüz Feleknas Uca ve milletvekilimiz Mehmet Tiryaki'den oluşan heyetimiz Venedik Komisyonu heyeti ile görüştü.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli başkanlığındaki heyet Van’daydı.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç ve milletvekillerimiz Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, Şırnak 3’üncü Olağan Kongremize katıldı.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan Konut Mağdurları Platformu üyeleri ile TBMM'de bir araya geldi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Sezai Temelli'den oluşan heyetimiz, Kürt Dil Platformu üyeleriyle bir araya geldi.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Cizre İlçe Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Muş İl Kongremizde konuştu.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç ve STK ve Siyasi Partilerle İlişkilerden Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Nazmi Gür DPI heyetiyle Meclis'te bir araya geldi.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Elazığ depremi ve sonrasında yaşananlar ile güncel gelişmeleri değerlendirdi.
MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimizin de aralarında bulunduğu heyetimiz, Elazığ Merkez, ilçe ve köylerindeki incelemenin ardından basın açıklaması yaptı.