MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimizin de aralarında bulunduğu heyetimiz, Elazığ Merkez, ilçe ve köylerindeki incelemelerini sürdürmektedir.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli'nin 3’üncü Büyük Konferansımızın açılışında yaptığı konuşma.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan'ın 3’üncü Büyük Konferansımızın açılışında yaptığı konuşma.
Partimiz ve DTK'nin yanı sıra 7 Kürt partisi tarafından oluşturulan Kürdistani İttifak Çalışması, 2 gün sürecek "Ulusal Birlik Çalıştayı" düzenliyor. 
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, genel merkezimizde haftalık basın toplantısı düzenleyerek güncel gelişmeleri değerlendirdi.
23 Şubat 2020 tarihinde yapılacak 4’üncü Olağan Kongremiz öncesi bölge toplantılarını ve Gençlik Konferansını gerçekleştirdik.
İstanbul il binamıza yapılan silahlı saldırıya ilişkin MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz, il yöneticilerimiz ve üyelerimiz il binamız önünde basın açıklaması yaptı.
Kadın Meclisi Sözcümüz Dilan Dirayet Taşdemir ve beraberindeki heyetimiz Dersim’de son dönemlerde yaşanan gelişmelere ilişkin incelemelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, partimizin Ankara'da düzenlenen Gençlik Meclisimizin 2'inci Konferansı'nda konuştu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Siirt İl Örgütümüzün 3’üncü Olağan Kongresine katıldı.
SODEV “2019 İnsan Hakları, Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü”nü Demirtaş'a verdi.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli Erciş'te yapılan halk buluşmasına katıldı.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, Batman'da düzenlenen Demokratik Yerel Yönetimler Kadın Seçilmişler Toplantısı'na katıldı.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, genel merkezimizde basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.