Diyarbakır Milletvekilimiz Semra Güzel'in araştırma önergesi
Van Milletvekilimiz Tayip Temel'in araştırma önergesi.
Batman Milletvekilimiz Necdet İpekyüz, ilaç fiyatlarına gelen zam sonucu yaşanan sıkıntıların giderilmesi, yurttaşların ihtiyaç duyduğu ilaçlara erişiminin kolaylıkla sağlanması amacıyla TBMM'ye araştırma önergesi sundu
Milletvekillerimiz Dünya Anadili Günü sebebiyle kültür, anadili hakkı ve yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan dillere ilişkin TBMM'ye önergeler verdi.
Van Milletvekilimiz Murat Sarısaç'ın TBMM'ye verdiği araştırma önergesi.
İstanbul Milletvekilimiz Oya Ersoy çocuk istismarının engellenmesi ve suçluların gerekli cezayı almaları amacı ile Meclis Araştırması istedi.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan'ın güvencesiz çalışma koşullarının ortadan kaldırılması ve iş cinayetlerinin önlenmesi amacıyla TBMM'ye verdiği araştırma önergesi.
Van milletvekilimiz Murat Sarısaç, Van'ın Bahçesaray ilçesinde yaşanan çığ faciasında yaşanan eksiklikler ve ihmaller hakkında Meclis'e bir araştırma önergesi sundu
Grup Başkanvekillerimiz Fatma Kurtulan ve Saruhan Oluç'un araştırma önergesi.
Bekçilerinin görev ve sorumluluklarını düzenleyen kanun teklifine muhalefet şerhimiz.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç'un verdiği araştırma önergesi.
Siirt Milletvekilimiz Meral Danış Beştaş'ın deprem vergilerinin nereye harcandığının şeffaf bir şekilde kamuoyuyla paylaşılması amacıyla verdiği araştırma önergesi.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç'un Elazığ ve Malatya'nın afet bölgesi ilan edilmesine ilişkin düzenlemeyi içeren kanun teklifi.
İstanbul Milletvekilimiz Züleyha Gülüm'ün Hrant Dink cinayetinde sorumluluğu olan devlet görevlilerinin ve derin bağlantılarının ortaya çıkarılmasına ilişkin araştırma önergesi.
Güvenlik soruşturmalarına ilişkin düzenlemeleri içeren Kanun Teklifi'ne muhalefet şerhimiz.