Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısı gerçekleştirerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısını gerçekleştirerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Aralarında milletvekillerimiz ile il ve ilçe yöneticilerimizin de yer aldığı heyetimiz Osman Özçalimli’nin Kars’taki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Partimiz bayramın ikinci günü CHP, Deva Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisiyle online bayramlaşma gerçekleştirdi.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, AKP ve MHP’nin sosyal medya teklifine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, haftalık basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Demokratik Mücadele Programımızın ikinci aşamasının final buluşması İzmir’de Demokrasi Kürsüsü başlığıyla gerçekleştirildi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ın da katıldığı Cumartesi Annelerinin 800’üncü hafta buluşmasına polis müdahale etti.
Demokrasi Buluşmaları kapsamında “Kanal İstanbul” projesi ve ekoloji yıkımına karşı İstanbul’da “Ekoloji Buluşması” gerçekleştirdik.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısını gerçekleştirerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
225 sayılı Kanun Teklifinin 6’ıncı Maddesi ile 4857 sayılı kanuna eklenen ek 11’inci maddelerinde partimiz ile diğer muhalefet partilerinin yaptığı itirazlar sonucu değişiklik yapıldı.
Diyarbakır Milletvekilimiz Dersim Dağ, Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar'ın katıldığı Gençlik Buluşmamızda konuştu.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Demokrasi Buluşmalarımız kapsamında İstanbul Yoğurtçu Parkında gençlerle bir araya geldi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Demokrasi Buluşmalarımız kapsamında İstanbul'da gençlerle bir araya geldi.
Simone Kaslowski başkanlığındaki TÜSİAD heyeti Partimizi ziyaret ederek Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ile görüştü.