Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Hukuk ve İnsan Hakları Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Ümit Dede, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Dış İlişkiler Komisyonu Eş Sözcümüz Hişyar Özsoy, 18 ülkenin büyükelçilik temsilcileri ile bir video konferans gerçekleştirdi.
Hukuk ve İnsan Hakları Komisyonumuz, İnfaz Yönetmeliğinin iptaline yönelik Danıştay'a iptal davası açarken, Yeni Şafak’ın yalan ve karalama metni hakkında da suç duyurusunda bulundu.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
İstanbul Milletvekilimiz Hüda Kaya ve Marmara Bölge Eş Sözcümüz Ferhat Encü, Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek’i ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan kadın gündemiyle güncel gelişmeleri ele aldığı bir basın açıklaması yaptı.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar'ın TBMM'de düzenlenen 23 Nisan Özel Oturumunda yaptığı konuşma.
Hukuk ve İnsan Hakları Komisyonu üyemiz ve İstanbul Milletvekilimiz Züleyha Gülüm, salgın nedeniyle cezaevlerinde yaşanan sorunlara dikkat çekmek için basın toplantısı düzenledi.
TBMM'de bulunan Kürt Kadın Milletvekillerinin Irak Kürdistan Parlamentosu Başkanı, Kürt kadınları ve kadın örgütlerine yönelik çağrısı.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, dün yapılan Merkez Yürütme Kurulu toplantımızın gündemleri ve güncel gelişmelere ilişkin bir basın açıklaması yaptı.
Hukuk ve İnsan Hakları Komisyonumuz, AA'nın "Erken yaşta evlenen kadın eşinin cezaevinden çıkacağı günü bekliyor'' başlıklı haberi için suç duyurusunda bulundu.
Önceki dönem Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın mesajı.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, gündemdeki konulara ilişkin Diyarbakır İl Binamızda basın açıklaması yaptı.
AP Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor ve AB-Türkiye Karma Parlamento Komisyonu Başkanı Sergey Lagodinsky'nin ortak açıklaması.