Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Cizre İlçe Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Muş İl Kongremizde konuştu.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç ve STK ve Siyasi Partilerle İlişkilerden Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Nazmi Gür DPI heyetiyle Meclis'te bir araya geldi.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Elazığ depremi ve sonrasında yaşananlar ile güncel gelişmeleri değerlendirdi.
MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimizin de aralarında bulunduğu heyetimiz, Elazığ Merkez, ilçe ve köylerindeki incelemenin ardından basın açıklaması yaptı.
MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimizin de aralarında bulunduğu heyetimiz, Elazığ Merkez, ilçe ve köylerindeki incelemelerini sürdürmektedir.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli'nin 3’üncü Büyük Konferansımızın açılışında yaptığı konuşma.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan'ın 3’üncü Büyük Konferansımızın açılışında yaptığı konuşma.
Partimiz ve DTK'nin yanı sıra 7 Kürt partisi tarafından oluşturulan Kürdistani İttifak Çalışması, 2 gün sürecek "Ulusal Birlik Çalıştayı" düzenliyor. 
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, genel merkezimizde haftalık basın toplantısı düzenleyerek güncel gelişmeleri değerlendirdi.
23 Şubat 2020 tarihinde yapılacak 4’üncü Olağan Kongremiz öncesi bölge toplantılarını ve Gençlik Konferansını gerçekleştirdik.
İstanbul il binamıza yapılan silahlı saldırıya ilişkin MYK üyelerimiz, milletvekillerimiz, il yöneticilerimiz ve üyelerimiz il binamız önünde basın açıklaması yaptı.