Kerestecioğlu, TBMM Plan Bütçe Komisyonunda görüşülen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bütçesi üzerine önemli eleştirilerde bulundu.
Adana Milletvekilimiz Tülay Hatimoğulları, Meclis'te devam eden bütçe görüşmelerinde Dışişleri Bakanlığı bütçesi üzerine konuştu.
Dış İlişkilerden Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız ve Diyarbakır Milletvekilimiz Hişyar Özsoy Meclis’te devam eden bütçe görüşmelerinde Dışişleri Bakanlığı bütçesi üzerine söz aldı.
Kadın Meclisimiz "Yerel Yönetimlerde Kadınlar" konulu yuvarlak masa toplantısında bir araya geldi.
Demirtaş'ın 2019 Özel Siyasi Cesaret Ödülünü aldığı İlerici İttifak kongresine gönderdiği mektup.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Mersin İl Örgütümüzün 3. Olağan Kongresi’nde konuştu.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, Kadın Meclisimizin düzenlediği "Yerel Yönetimlerde Kadınlar" yuvarlak masa toplantısında konuştu.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, genel merkezimizde haftalık basın toplantısı düzenledi.
Batman Milletvekilimiz Necdet İpekyüz, Meclis’te devam eden bütçe görüşmelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı bütçesi üzerine değerlendirmelerde bulundu.
TBMM’de devam eden bütçe görüşmelerinde, Rojava’da üretilen buğdayın Türkiye’ye aktarıldığı iddiasını gündeme getirdik.
Diyarbakır Milletvekilimiz Garo Paylan, TBMM’de devam eden bütçe görüşmelerinde Sağlık Bakanlığı bütçesi üzerine değerlendirmelerde bulundu.
STK temsilcileri, akademisyen, aydın ve yazar partimizin bu haftaki grup toplantısına katılarak dayanışmalarını gösterdi.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, Meclis’te düzenlediği haftalık basın toplantısında Meclis ve Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.
Kayyım Darbesi ile görevden alınan, hukuksuz ve keyfi bir şekilde tutuklanan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanımız Adnan Selçuk Mızraklı'nın uluslararası kamuoyuna mektubu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Urfa İl Örgütümüzün 3’üncü Olağan Kongresine katılarak gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi