Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, İstanbul'daki Barış, Emek ve Adalet Mitingi'nde açlık grevleri, yerel seçimler ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, PM toplantımızda siyasal gelişmeler, seçim çalışmaları ve açlık grevlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Van Belediye Eşbaşkan Adaylarımızın Tanıtım Toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, İsviçre'nin Basel kentinde düzenlenen Can TV ile Dayanışma Gecesi’nde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Halkların Demokratik Kongresi'nin 9. Genel Kurulu'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Yerel Demokrasi İçin Halk Buluşmaları çerçevesinde Muğla'nın Milas ilçesinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli Aydın İl Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Sancaktepe İlçe Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli'nin Mersin'de düzenlediğimiz Tarım Sempozyumu'nda yaptığı konuşma.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Bursa İl Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Mersin İl Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Meclis Başkanvekilimiz Mithat Sancar ve Grup Başkanvekillerimiz Fatma Kurtulan ile Ayhan, Meclis Başkanı Binali Yıldırım’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli iki gün sürecek Parti Meclisi toplantımızın açılış konuşmasını yaptı.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Sezai Temelli'nin, Yunanistan'da çıkan ve 50'den fazla kişinin ölümüne neden olan orman yangınlarına ilişkin Yunanistan Başbakanı Alexis Tsipras'a gönderdiği taziye mesajı.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Iğdır’da esnafı ziyaret etti, yurttaşlarla bir araya geldi.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Ağrı’da esnaf ziyaretinde bulundu, yurttaşlarla bir araya geldi.