Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Urfa’da STK temsilcileri ve basın emekçileri ile bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Dersim’de gerçekleştirilen Munzur Kültür ve Doğa Festivali’nde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Ezilenlerin Sosyalist Partisi'nin kongresinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli PolitikYol'a 23 Haziran İstanbul seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, İstanbul Okmeydanı’ndaki Mahalleler Birliği toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Siirt'te bayramlaşma ziyaretinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, Cizre'de bayramlaşma ziyaretinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, bayramlaşma programları çerçevesinde Batman'da gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, iptal edilen İstanbul seçimlerine ve güncel gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, "Zulme Karşı Direniyoruz, Kazanacağız" şiarıyla düzenlenen Diyarbakır İl Kongremizde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Sezai Temelli, Van Büyükşehir Belediyesi’ne tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, İHD, TİHV, ÖHD Diyarbakır Barosu, ÇHD, SES ve İTO temsilcilerinden oluşan bir heyetle TBMM'de bir araya geldi.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, seçim çalışmalarımız kapsamında Manisa'da düzenlenen mitingde konuştu.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, açlık grevi direnişini sürdüren DTK Eşbaşkanı ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven'i ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli'nin seçim çalışmaları kapsamında Elazığ'ın Karakoçan ilçesi ve Sarıcan beldesinde yaptığı konuşma.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli seçim çalışmaları kapsamında Kars'ta yurttaşlara seslendi.