Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan'ın Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesi.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan'ın Mersin'de işlenen Cemile Ertürkoğlu cinayetine ilişkin verdiği soru önergesi.
Meclis Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, şehir hastanelerinin kamuyu uğrattığı zararın araştırılması için Meclis Başkanlığı'na bir araştırma önergesi sunmuştur.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, Tarsus Cezaevi'nde yaşanan işkence ve kötü muamele iddialarını Meclis gündemine taşıdı.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, Meclis’te düzenlediği toplantıda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Meclis Grup Başkanvekillerimiz Fatma Kurtulan ve Ayhan Bilgen'in Suruç'taki katliama ilişkin verdikleri araştırma önergesi AKP oylarıyla reddedildi.
Eş Genel Başkan Yardımcımız Fatma Kurtulan'ın Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası'nın yasaklanan grev kararı ile ilgili açıklaması.
Eş Genel Başkan Yardımcımız Fatma Kurtulan'ın son dönemlerde artan iş cinayetleri ve mevsimlik tarım emekçilerinin sorunlarına ilişkin açıklaması.